úvodní stránka
uživatelská podpora
poradenství
správa počítačových sítí
ceník outsourcingu správy sítě
o firmě
kontakt

 

 

 

 

 
     

Správa sítě

Nabízíme individuální přístup k našim klientům a zároveň respektuje rozdílné možnosti a odlišné priority každého z nich. To se odráží ve volbě nejvhodnějších řešení, které správa sítě a provoz informačního systému nabízí. Služby Vám připravíme "na míru".

* Správa sítě je naší specializací.
* IT infrastrukturu budujeme a uvádíme do provozu rychle.
* Rychlá, účinná a efektivní je i podpora uživatelů.
* Komplexní nabídka služeb ve světě informačních technologií.
* Jsme flexibilní - v případě potřeby pracujeme i přes noc, o víkendech.

Rádi pracujeme s Vašimi zaměstnanci a to takovým způsobem, aby i oni ocenili spolupráci s námi. Známe nejen cenu Vašich dat, ale i cenu Vašeho času.

Správa sítě představuje komplex služeb zahrnující administraci celého informačního systému tak, aby byla zajištěna jeho stabilita, bezpečnost provozu a podpora efektivního využití výpočetní techniky zákazníka.
Zajistíme bezpečnost Vašeho serveru - evidenci a nastavení ochranných protokolů a sledování o neoprávněné pokusy o vniknutí do sítě. Zálohování Vašich dat kvůli předejití jejich ztráty. Údržba, rekonfigurace a opravy serveru a sdílených prostředků jako jsou tiskárny. Péče o spokojenost uživatelů stejně jako zajištění jejich podpory je prostřednictvím našeho helpdesku.

Podle klientových potřeb zajišťujeme správu sítí založených serverech Windows a Linux. Na sítích administrujeme stanice s operační systému systémy Windows XP/7/10 a Linux. Ceník našich služeb.

Tomáš Sobol 2003-2020

 
 

:: úvod :: uživatelská podpora :: poradenství :: správa sítí :: ceník :: o firmě :: kontakt ::